SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MIKOŁAJA REJA
w REJOWCU FABRYCZNYM

KONTAKT

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Reja

ul. Lubelska 18

22-170 Rejowiec Fabryczny

tel. 82 5664119

email:
sprejowiecfabr@poczta.onet.pl

 

 

NIEZBĘDNIK

- kalendarz roku szkolnego

- dzwonki

- plan lekcji

 

- blog matematyczny

- blog SKO

BIP

"Szkoda, że to parkietowe szaleństwo trwało tak krótko"... czyli relacja z balu karnawałowego

Karnawał to doskonały czas na organizowanie balów nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Dnia 19.01.2018 r. odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-V oraz VI,VII i II,III gimnazjum przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką p.Marty Stefańskiej i p.Wojciecha Sosnowskiego. Bal został uroczyście otwarty przez Panią Dyrektor Alicję Dorosz, która jak co roku zaskoczyła swoich podopiecznych bajkowym przebraniem i wraz z DJ MAXem zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy.

Uczniowie przebrani w kolorowe stroje, bawili się znakomicie i z radością prezentowali przygotowane specjalnie na tę okazję przebrania. Wśród tańczących nie zabrakło rycerzy, księżniczek, baletnic, motyli, spidermanów oraz wielu innych bohaterów książek i bajek. Podczas zabawy uczestnicy mieli okazję poznać wiele choreografii przygotowanych przez animatorkę p. Natalię.  Dzieci wraz z wychowawcami bawiły się przy rytmach wesołej muzyki, tworząc koła, „wężyki” i pary. Po dwugodzinnej zabawie i tanecznych szaleństwach bal dobiegł końca. Wszyscy super się bawili i choć zmęczeni i wyczerpani nie mieli ochoty wracać do domu. "Szkoda, że to parkietowe szaleństwo trwało tak krótko" - komentowały dzieci.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji przedsięwzięcia i zapraszamy w przyszłym roku ☺ !


Obecnie gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.